Domů
Cestovní kancelář specializovaná na poznávací zájezdy po zemích, které jste navštívili a chcete je lépe poznat.

učitel

(věčný) žák
Již světoznámý český antropolog a lékař Aleš Hrdlička (1869-1943) definoval Tři všeobecné zákony šíření lidstva:
  • -ve směru nejmenšího odporudnes: cestování letecky, lodí nebo na SUPER last minute, nejlépe z nějakého slevomatu Úžasný
  • -ve směru největších slibností, zvláště co se týká potravy a podnebí
    ... jasně: bufetová strava, nejlépe all inclusive, mořský vánek, koupačka, pro někoho krásná děvčata, pro jiné…?
  • -tlakem vnitřním neb silou zezadu hladem, epidemií, tlakem svých či jiných lidí … zkrátka - konečně bez manžela/ky!
I přes zřetelný vývojový posun jsme stále spjati s živočišnou říší, od níž jsme se odloučili jen naším osobitým historickým vývojem… již Neandrtálci žili na otevřených tábořištích, v jeskyních i pod útesy skal - nežijeme na našich cestách vlastně podobně? Jen útulek je trochu luxusnější, maso a krev z mamuta nahradil steak a víno či něco ostřejšího, vyhledáváme krajinu divokou našemu srdci, bez střelky na kompasu, sever se na krátko promění v jih… ale potřeby zůstávají. Krásné cestování do oblastí nejlákavějších slibností Vám přeje Miroslav Hrdlička
Cestovní kancelář ToulkyEvropou.cz, RNDr.Miroslav Hrdlička, telefon: 739356390
Dárkový poukaz
Měšťanský dům U zlaté lodi

Kontakt


CK Toulky Evropou.cz
Měšťanský dům U zlaté lodi
Zlatnická 7 (170m od OD Bílá Labuť)
110 00 Praha 1 - Nové Město

Telefon:+420 739 356 390
Tel./Fax:         +420 235 310 114
Email:     info@toulkyevropou.cz
     kolektivy@toulkyevropou.cz
IČ:           16175166
DIČ:         CZ 5508042001
Majitel CK Toulky Evropou.cz je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) AČCKA

Vyhledat


Prověřená společnost 2021
Prověřená společnost 2020
Prověřená společnost 2019
Prověřená společnost 2018
Prověřená společnost 2017
Prověřená společnost 2016
Prověřená společnost 2015
Počasí v Evropě


Pojištění

Pojištění u Union

O nás

Miroslav Hrdlička

 

Toulky Evropou.cz jsou českou cestovní kanceláří specializující se na poznávací zájezdy pro kolektivy do 50 evropských destinacích, které jste pravděpodobně již navštívili, ale přejete si je lépe poznat. Neodmítneme ani jednotlivce nebo rodiny. Každoročně uskutečníme cca 50 zájezdů, nejvíce do vyhlášených zemí, jakými jsou Francie, Itálie, Německo, Rakousko, ale také Maďarsko, Polsko nebo Slovensko. Mnohé zájezdy si sami provázíme, nebo je přenecháváme dalším osvědčeným průvodcům, http://www.toulkyevropou.cz/# 

Jsme aktivním členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, https://www.accka.cz/, ve které majitel působil 10 let na pozici člena Prezídia.

 

Našimi hlavními devízami jsou:

* osobní přístup k zákazníkovi – před přípravou cesty za vámi přijedeme kamkoliv zájezd dojednat 

* vysoká přidaná hodnota vyplývající mj. ze skutečnosti, že jsme většinu destinací, které nabízíme osobně projeli, příp. knižně nebo na DVD zdokumentovali, viz níže. Klienti obvykle sami přicházíte s námětem / představou zájezdu, kterou s vámi prodiskutujeme, upravíme na míru zcela podle vašich představ tak, aby termínem, rozsahem služeb a zvláště finančně vyhovoval vašim představám.

* vždy nižší cena než naleznete v katalogových zájezdech našich kolegů.

 

Sídlo firmy se nachází na pražské adrese v Měšťanském domě u Zlaté lodi ve Zlatnické ulici v Praze 1 – Novém Městě, schůzky si však s vámi dáváme v poněkud neformálním prostředí společenských zařízení – zvláště ženy, které tvoří cca 80 % našich klientů – organizátorů zájezdů, upřednostňují vyhlášené kavárny nebo značkové cukrárny 

 

Zaměřujeme se převážně na středoškolské prostředí, které tvoří cca polovinu našeho portfolia, ne/výrobní organizace, pracovníky ve státní správě, architekty, psychotroniky, lékaře, zájmové skupiny seniorů, domy kultury; mezi naše klienty patří například Český rozhlas, Městská knihovna Praha nebo Asociace interiérových architektů ČR, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků apod.

 

Hlavními partnery v získávání aktuálních informací kromě klasických papírových a internetových médií pro nás jsou evropská infocentra a jejich zastoupení v ČR: Österreich Werbung, Deutsche Zentrale für Toursimus, Italien State Tourist Board, Atout France, Switzerland Tourism, Slovenija center, Slovenská agentúra pre cestovný ruch a mnohé další.

 

Podílíme na tvorbě knižní podoby průvodců v cestovním ruchu, v posledních letech jsme natočili několik pořadů pro televizi HD+ nebo vytvářeli medailonky přímo na místě – Budapešť, chystáme se do Slovinska. Pomáhali jsme odbornou korekturou při vzniku překladu americké moderní učebnice Cestovní ruch – principy, příklady, trendy.

 

UNESCO: Podíleli jsme se na tvorbě průlomového díla české literatury cestovního ruchu - první velkoformátové encyklopedie mapující všechny evropské objekty kulturního a přírodního dědictví Evropy zapsané na listině UNESCO, které vyšlo v Ottově nakladatelství pod názvem Skvosty Evropy. Před několika roky jsme vedli autorský tým, který přehledným způsobem seznamuje čtenáře se všemi evropskými zeměmi, porovnává jejich přednosti, proč navštívit právě je, uvádí statistická data, přibližuje ve stručnosti jejich historii, geografii, nabídne povahové rysy, gastronomii jednotlivých národů atd. Kniha vyšla v nakladatelství Olympia pod názvem Kam na dovolenou? Zpátky do Evropy.

 

Již cca 10. rokem máme v Městské knihovně Praha vlastní pořad Cestovatelské úterky, kam zveme přední odborníky na cestování (Cílek, Komárek ad.). Zavítejte – jste zváni, https://www.mlp.cz/cz/.

 

Od roku 2015 jsme nepřetržitě nositeli hodnocení Prověřená společnost.

 

Pojistnou smlouvu o povinném pojištění CK proti úpadku máme uzavřenou s pojišťovnou UNION Bratislava.

 

Staňte se dalším z řady spokojených klientů, kteří se k nám vracejí – s mnohými z vás jsme již uskutečnili více než 20 originálních cestovních příběhů.

 

S úctou RNDr. Miroslav Hrdlička

majitel, kontakt 739 356 390

kolektivy@toulkyevropou.cz

 

toulky evropou

Nahoru Domů Mapa webu
toolbar
© 2011 - 2024 Toulky Evropou.cz
TOPlist