Domů
Cestovní kancelář specializovaná na poznávací zájezdy po zemích, které jste navštívili a chcete je lépe poznat.

učitel

(věčný) žák
Již světoznámý český antropolog a lékař Aleš Hrdlička (1869-1943) definoval Tři všeobecné zákony šíření lidstva:
  • -ve směru nejmenšího odporudnes: cestování letecky, lodí nebo na SUPER last minute, nejlépe z nějakého slevomatu Úžasný
  • -ve směru největších slibností, zvláště co se týká potravy a podnebí
    ... jasně: bufetová strava, nejlépe all inclusive, mořský vánek, koupačka, pro někoho krásná děvčata, pro jiné…?
  • -tlakem vnitřním neb silou zezadu hladem, epidemií, tlakem svých či jiných lidí … zkrátka - konečně bez manžela/ky!
I přes zřetelný vývojový posun jsme stále spjati s živočišnou říší, od níž jsme se odloučili jen naším osobitým historickým vývojem… již Neandrtálci žili na otevřených tábořištích, v jeskyních i pod útesy skal - nežijeme na našich cestách vlastně podobně? Jen útulek je trochu luxusnější, maso a krev z mamuta nahradil steak a víno či něco ostřejšího, vyhledáváme krajinu divokou našemu srdci, bez střelky na kompasu, sever se na krátko promění v jih… ale potřeby zůstávají. Krásné cestování do oblastí nejlákavějších slibností Vám přeje Miroslav Hrdlička
Cestovní kancelář ToulkyEvropou.cz, RNDr.Miroslav Hrdlička, telefon: 739356390
Dárkový poukaz
Měšťanský dům U zlaté lodi

Kontakt


CK Toulky Evropou.cz
Měšťanský dům U zlaté lodi
Zlatnická 7 (170m od OD Bílá Labuť)
110 00 Praha 1 - Nové Město

Telefon:+420 739 356 390
Tel./Fax:         +420 235 310 114
Email:     info@toulkyevropou.cz
     kolektivy@toulkyevropou.cz
IČ:           16175166
DIČ:         CZ 5508042001
Majitel CK Toulky Evropou.cz je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) AČCKA

Vyhledat


Prověřená společnost 2021
Prověřená společnost 2020
Prověřená společnost 2019
Prověřená společnost 2018
Prověřená společnost 2017
Prověřená společnost 2016
Prověřená společnost 2015
Počasí v Evropě


Pojištění

Pojištění u Union

Zdeňka Redererová

 

Zdeňka Redererová

 

Jak se sama vidí.

Vším, čím jsem prošla, bylo s láskou, nasazením a naplno: 15 let ve školství pod heslem Komenského: „vše ať volně plyne prosto násilí“, se mi děti často podařilo ukáznit, zaujmout a naučit.

Klid a mír jsem hledala, a stále nalézám tam, odkud se vzdalujeme mílovými kroky - v přírodě a při práci se zvířaty, třeba na přírodovědné stanici nebo jen tak na procházce se psem.

Trápí mě rabování, znečišťování a ničení přírody.

Poznávání nových zemí je mým koníčkem, obohacením a naplněním touhy po dobrodružství. O nové zážitky se ráda podělím s ostatními při své průvodcovské práci.

Jsem narozená ve znamení Ryb, které je spojeno s emocemi, empatickým cítěním, vodním živlem a duševnem. Podle indiánských tradic mám blízko k vlkům - svobodná a volná. Podle čínského horoskopu jsem Buvol na cestě a peníze uvidím až ve stáří a po tvrdé dřině.

Potřebuji alespoň jednu dobrou zprávu denně, což dá práci.

Poptávka však převyšuje nabídku.

Spoléhám proto raději na svoji silnou pracovní morálku, sebe disciplínu a zdravý selský rozum. Netoužím po tom, co nemám a užívám si věcí dostupných. Myslím, že patřím mezi lidi praktické, a když Pánbůh rozdával organizační schopnosti, šla jsem dvakrát…zvládám být nejen Guru skupiny, ale jak někde něco vázne, mám sklon to okamžitě řešit i mimo zájezd, čímž trpí nejvíc moji nejbližší.

Na cestách se domluvím mezinárodní angličtinou, hovorovou ruštinou a němčinou… a nacvičenými frázemi z dalších jazyků za pomoci pohybů celého těla. Lidé se tak se mnou na společných cestách nenudí - zatím vždy dostali vše, co měli, snad se i zasmáli a podle ohlasů se cítili dobře.

Ze školy jsem zvyklá hlídat si čas, téma a myšlenku, ale jedu na pohodu. Setkávám se s různými povahovými typy lidí a jejich představami o dovolené, s nečekanými problémy, které nejsou zaviněny jenom lidským faktorem, a se kterými je potřeba se vyrovnat. Je mi blízký humor i v náročných situacích.

Občas se projeví i moje umělecké sklony, ráda i dobře zpívám a hraji na kytaru.

Pokud si to přečtete až sem, a zjistíte, že lepšího průvodce nenajdete a nebudu vám nijak narušovat váš imunitní systém a zvyšovat krevní tlak, stačí jen zavolat a nabídnout mně kus poctivé práce, která by po nás měla zůstat v jakékoli době a náladěRozpačitý.

 

Jak ji vidí okolí.

Příjemná již od pohledu a ještě k tomu Brňačka!

Na schůzku přišla s předstihem odkudsi z cest. Čišelo z ní nadšení a touha se zase někam vydat a ukázat nové obzory svým klientům; bylo vidět, že naše schůzka je pro ni jen krátkou zastávkou mezi dvěma cestami.

Doporučení pro klienty? Málokdo v jejím mladém produktivním věku se dnes živí jenom průvodcováním a s takovým nadšením, aby vás vyvedl ze spletitých cestUsmívající se.

Nahoru Domů Mapa webu
toolbar
© 2011 - 2024 Toulky Evropou.cz
TOPlist